Minął półmetek związany z terminem obowiązkowego rozliczenia się z podatku dochodowego za rok 2014, który to czas kończy się 30 kwietnia br. więcej »

Tradycyjnie w okresie Wielkiego Postu Caritas proponuje skarbonkę - aby oszczędzając przez umartwienia - pomagać innym. więcej »

W ramach zajęć pastoralnych dla diakonów, przed podjęciem praktyk duszpasterskich w parafiach, miało miejsce spotkanie z przedstawicielami Caritas Diecezjalnej. więcej »

Poświęcony chorym dzień 11 lutego na trwałe wpisuje się w kalendarium gliwickiej Caritas. W wielu parafiach Caritas parafialne i koła charytatywne przygotowują okolicznościowe spotka- nia, na które zapraszają osoby pogrążone w cierpieniu i chorobie. więcej »

1 stycznia 1970 (Czwartek), 01:00