Caritas Diecezji Gliwickiej
aktualności

Serdecznie zachęcamy do przekazania 1% podatku na działania charytatywne prowadzone przez Caritas Diecezji Gliwickiej, która jest organizacją pożytku publicznego. więcej »

W ramach kampanii promującej przekazywanie 1% na lokalne organizacje pożytku publicznego w imieniu GCOP w Gliwicach zapraszamy na PITańcówkę, która odbędzie się w piątek, 24 lutego w godz. 17:00-20:30. więcej »

,,Dzień Chorego'' był również obchodzony w DPS w Wiśniczach, który prowadzony jest przez gliwicką Caritas. więcej »

Caritas Diecezji Gliwickiej włącza się w program Rodzina Rodzinie, który polega na objęciu wsparciem rodzin poszkodowanych w wyniku konfliktu zbrojnego w Syrii. więcej »

Ośrodek w Rusinowicach jest miejscem, gdzie pamięć o chorych i cierpiących ma swój szczególny klimat - nie tylko w dniu 11 lutego. więcej »


« archiwum
15 lutego 2017 (Środa), 09:52

W ramach kampanii promującej przekazywanie 1% na lokalne organizacje pożytku publicznego w imieniu GCOP w Gliwicach zapraszamy na PITańcówkę, która odbędzie się w piątek, 24 lutego w godz. 17:00-20:30.

Biletem wstępu na to wydarzenie ma być formularz PIT.

W trakcie zabawy wolontariusz będzie rozliczał PITy uczestników, w zamian za przekazanie 1% podatku na wskazaną przez nich organizację pożytku publicznego, działającą w Gliwicach.

Sama impreza będzie prowadzona przez animatorów, którzy zadbają o odpowiedni nastrój. Oprócz muzyki z winylowych płyt, na scenie PITańcówki wystąpi również zespół muzyczny w karnawałowym repertuarze (z organizacji KA Krokus). W programie znajdzie się również pokaz tańca z instruktażem, zrealizowany przez GSTS SZOK.

Zapraszamy wszystkich, którzy chcą w ten nietypowy i rozrywkowy sposób włączyć się w kampanię promującą przekazywanie 1% organizacjom pożytku publicznego, działającym w Gliwicach; w naszym przypadku na Caritas Diecezji Gliwickiej.

PITańcówka to okazja do nawiązania nowych znajomości i dobrej zabawy.

PITańcówka,

» © Caritas Diecezji Gliwickiej 2004-2017 «
GTECH.pl