13 lutego 2017 (Poniedziałek), 08:53

uczestnicy turnusu, Ośrodek w Rusinowicach jest miejscem, gdzie pamięć o chorych i cierpiących ma swój szczególny klimat - nie tylko w dniu 11 lutego.

W trakcie trwania każdego turnusu ks. bp senior Jan Wieczorek sprawuje Eucha-rystię w intencji niepełno-sprawnych uczestników oraz towarzyszących im opiekunów. Po Eucharystii ma miejsce okolicznościowe spotkanie z uczestnikami.

"Dzień Chorego" w Ośrodku jest zawsze okazją do tego, aby pamiętać i modlić się w intencji osób niepełnosprawnych, personelu, który z dużym poświęceniem opiekuje się na co dzień chorymi oraz wszystkich budowniczych i dobrodziejów Ośrodka.