Caritas Diecezji Gliwickiej
aktualności

Serdecznie zachęcamy do przekazania 1% podatku na działania charytatywne prowadzone przez Caritas Diecezji Gliwickiej, która jest organizacją pożytku publicznego. więcej »

W ramach kampanii promującej przekazywanie 1% na lokalne organizacje pożytku publicznego w imieniu GCOP w Gliwicach zapraszamy na PITańcówkę, która odbędzie się w piątek, 24 lutego w godz. 17:00-20:30. więcej »

,,Dzień Chorego'' był również obchodzony w DPS w Wiśniczach, który prowadzony jest przez gliwicką Caritas. więcej »

Caritas Diecezji Gliwickiej włącza się w program Rodzina Rodzinie, który polega na objęciu wsparciem rodzin poszkodowanych w wyniku konfliktu zbrojnego w Syrii. więcej »

Ośrodek w Rusinowicach jest miejscem, gdzie pamięć o chorych i cierpiących ma swój szczególny klimat - nie tylko w dniu 11 lutego. więcej »


« archiwum
13 lutego 2017 (Poniedziałek), 08:53

uczestnicy turnusu, Ośrodek w Rusinowicach jest miejscem, gdzie pamięć o chorych i cierpiących ma swój szczególny klimat - nie tylko w dniu 11 lutego.

W trakcie trwania każdego turnusu ks. bp senior Jan Wieczorek sprawuje Eucha-rystię w intencji niepełno-sprawnych uczestników oraz towarzyszących im opiekunów. Po Eucharystii ma miejsce okolicznościowe spotkanie z uczestnikami.

"Dzień Chorego" w Ośrodku jest zawsze okazją do tego, aby pamiętać i modlić się w intencji osób niepełnosprawnych, personelu, który z dużym poświęceniem opiekuje się na co dzień chorymi oraz wszystkich budowniczych i dobrodziejów Ośrodka.


» © Caritas Diecezji Gliwickiej 2004-2017 «
GTECH.pl